MANEJ URLA

Hayallerimizi gerçekleştirmek ve Manej Urla’ya hayat vermek için uzun süre önce çalışmalara başladık.

Çiftliğe adını veren Manej faaliyete geçerken can dostlarımızın nüfusu hızla arttı.
Manej’de yaşamlarını sürdüren atlara koyunlar, keçiler, tavuklar, köpekler eklendikçe kendi kendini döndüren,
yakın çevresine doğal ve sağlıklı ürünler üreten bir yapı oluştu.

Manej Urla, bize hep şunu yaşattı: “Doğa sizin ona verdiğinizi misliyle çoğaltır. “

Geçmişi 4.000 sene öncesine tarihlenen ve ülkemizin dünyaca ödüllü şaraplarının üretildiği Ukuf Mevkii’nde,
sevdiklerinizle doğayla iç içe bir atmosferi paylaşmak için sizleri ağırlamaktan
büyük bir mutluluk duyacağız.

Sizi huzur ve doğayı paylaşmaya
Manej Oda’ya davet ediyoruz..

Yazları serin, kışları sıcak, nefes alan odalar için “Yapımı zor, ustasını bulmak güç” demeden kerpiç sıva yöntemini tercih ettik, tüm süreçlerde geri dönüşümlü malzemeler kullandık.

Özel yay sistemiyle üretilen yatakları deliksiz bir uyku çekmeniz için seçildi. Başınızı koyacağınız yastık ve yatak örtülerini, kırlentleri, el işi detayları ve odanıza ismini veren, Gamze Aksoy tarafından resmedilen at çizimlerini Avukma – Üreten Kadınlar Kooperatifi ile çalışarak hazırladık, yöre kadınlarının üretimine destek olduk ve sizlere Urla’nın geçmişiyle temas eden, renkli bir ortam hazırladık.

Lezzetlerimizin kaynağı topraktan geliyor,
Manej Masa lezzetlerini tatmanızı diliyoruz…

“Tarladan sofraya” felsefesiyle Manej Urla’nın doğallığını, tarlamızdaki sebzeler ve civar köylerdeki üreticilerden temin ettiğimiz ürünlerle, buluşturarak misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Doğayla bütünleştiğiniz etkinlikler mi?
Buyrun, Manej Etkinlik ile farkı yaşayın.

50 dönüm arazi üzerine kurulan Manej Urla, dört farklı mekânıyla büyük ve küçük ölçekli etkinlik ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Atlı eğitimlerin gerçekleştirildiği Manej ile Manej Masa önünde yer alan Avlu, toplantı için gerekli tüm ekipmanların bulunduğu Toplantı Salonu, farklı etkinlikler için alternatif organizasyon alanları ile beklentilere yanıt veren, doğa önceliğiyle hareket ederek pek çok misafirini ağırlayan bir yapıya sahip.

Doğanın cıvıltısı içinde yeniden renklenmek isteyen herkesi, Manej Urla’nın toplantı salonunda tam konsantre ve huzurlu bir çalışma deneyimine davet ediyoruz. Konforlu bir ortam sağlayan Manej Urla, gruplara özel aktivite ve menüleriyle de konuklarına verimli olduğu kadar keyifli bir toplantı ortamı oluşturmayı amaçlıyor.