Dünya’nın en büyük otel zinciri olan Marriott Otel grubuna bağlı LE MERIDIEN BODRUM BEACH RESORT , Bodrum Milas  Havalimanına sadece 20 dakikalık uzaklıkta , yarımadanın en ayrıcalıklı koyunda , kendi doğal izole alanını sağlayan 83 dönüm arazi üzerinde, muhteşem doğası ile sizleri ve değerli konuklarını ağırlamayı heyecanla bekliyor.

Bodrum Yarımadası’nın en ayrıcalıklı koyunda, muhteşem konumlanmış peyzajlı bahçelerin içinde saklı kalmış bir cennet; Le Meridien Bodrum Beach Resort.
Tamamı nefes kesen panoramik manzaralı, şık, zarif, kaliteli anlar ve kusursuz konfor için stilize edilmiş, modern sanat eserleri ile çevrili odalar, süitler, rezidanslar ve villalar ile
uluslararası standartlarda lüks bir deneyim sunuyor.
Le Meridien Bodrum Beach Resort 83.000 m2 alana yayılan izole ve hijyenik villa & rezidans konaklama olanaklarıyla, sizi Bodrum’a davet ediyor! Havalimanına 15 dakika uzaklıktaki yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan konumu, 650 m’lik beyaz kum plaj, sosyal mesafeye olan duyarlılığı, uluslararası standartlardaki hizmet kalitesi ile izolasyonu, dezenfeksiyonu ve güveni zirveye taşıyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort, güvenli turizm sertifikası ile birlikte sağlık hizmetleri konusunda da kendisini ayrıcalıklı bir konumda tutmakta.
MYC Partners şirket guruplarından birisi olan Ethica Sağlık Grubu bünyesindeki hastanelerinde elde ettiği yüksek deneyim ışığında ve uzman kadrosuyla uygulanan pandemi önlemleri ile de siz konuklarının ve çalışanlarının sağlığını da maksimum düzeyde koruyor.

Bu önlemlerden bazılarını özetlersek;

  • Bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içecek ürünleri;
  • Ortak alanlarda güvenli sosyal ve fiziki mesafe düzenlemeleri,
  • Depo ve gıda güvenliği protokolleri ve denetimi,
  • Tekstil ürünlerinin 90 derecede dezenfekte edilerek yıkanması – periyodik açık ve kapalı alan dezenfeksiyonu,
  • Tüm personele Covid-19 virüsü koruyucu ve önleyici eğitimlerin verilmesi,
  • Hava temizleme cihazı ile kapalı alanlardaki havanın temizlenmesi, mikroptan arındırılması,
  • Havalandırma sistemlerinin periyodik bakımı,
  • HACCP protokollerinin uygulanması,
  • Otele giriş öncesi oda sterilizasyonu,

sizlerin sağlığı , emniyeti, konforu ve rahatı için yönetim birimlerinin etkin denetimi altında gerçekleştirilliyor.

Tamamı  panoramik manzaralı, şık, zarif, kaliteli anlar ve kusursuz konfor için stilize edilmiş, modern sanat eserleri ile çevrili odalar, suitler, rezidanslar ve villalar sizlere uluslararası standartlarda ayrıcalıklı bir deneyim yaşarken; özel  koyunda 650 metrelik kum plajı ve 30 adet kabanası bulunan tesiste, sosyal ve fiziksel mesafenizi rahatlıkla sağlayarak, güneşin ve denizin de tadını çıkarabilir, Ege’nin mavi derinliklerinin doğal minerallerini içinde bulunduran Lagoon deniz suyu  havuzunda gün boyu tazelenen alkali su akışı ile bedeninizin gereksinimi olan mineralleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Toplantı ve etkinlikler için 900 metrekarelik çim alan veya muhteşem bir manzaraya sahip açık hava sineması kapalı alanlara alternatif mekanlar olarak sunulurken, tesis içinde yer alan , doğaya ve insana saygıyla benzersiz bir şekilde tasarlanan ve her noktasında huzuru ve rahatlamayı hedefleyen Vitalica Wellness bütünsel bir dizi güzellik bakımını ve unutulmaz deneyimleri yaşatıyor.

Vitalica Wellness, tesisin son teknolojiye sahip mekanlarında holistik klinik tedavilerin uygulandığı, dünyanın öncü sağlıklı yaşam kliniklerinden biridir; bütünsel tıbbi muayene , detaylı analiz , dört farklı detoks ve wellness beslenme programları / bakımları / terapileri, stüdyo çalışmaları gibi seçkin ve kişiye özel hizmetleri sunuyor.

Yeni normalimizde , sizleri Le Meridien Bodrum Beach Resort’u keşfetmeye davet ediyoruz..