Hotel Caeli - Eceabat / Çanakkale

Tabiat ve sanatın buluşma noktasında, sadece sizin için düşünülmüş detaylarla sizleri ağırlamaya hazırdır.

Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde misafirlerine huzurlu ve keyifli etkinlikler ve konaklama deneyimi sunuyor.

Sofistike bir lüks anlayışıyla tatil yapmayı seven, ince zevk sahibi, seçkin bir kitleye hitap eden deneyimlerin çok özel bir birleşimi: Hotel Caeli…

Türkiye’nin ilk Lüks Şarap & Sanat Oteli unvanıyla Çanakkale Eceabat’ın Kumköy mevkiinde, Eceabat Milli Parkı’nın içinde, 170 hektarlık eşsiz Porta Caeli Bağlarının içinde konumlanan Hotel Caeli, sanat ve gastronomi ile harmanlanmış benzersiz deneyimler ile ziyaretçilerini unutulmaz bir masala davet ediyor.

Dünyaca ünlü sanat eserlerine ev sahipliği yapan Hotel Caeli, birbirinden özel ve tasarımlarıyla 21 odası, içerisinde yer alan Gourmet Caeli Fine Dining Restaurant’ın ünlü aşçıları tarafından hazırlanan gurme yemekleri, benzersiz SPA Caeli by Caudalie uygulamaları, 12.500 m2’lik Vinero Şaraphanesi gezisi ve ürün tadımı gibi geniş yelpazede birçok deneyimiyle tüm duyularınıza hitap eden benzersiz bir deneyim yaşamanız için sizi bekliyor.

Hotel Caeli, misafirleri için her anlamda özel bir yere sahiptir. Otele girerken sizi karşılayan; Seçkin Pirim’in bağlara adını veren ve Latincede cennet kapısı anlamına gelen ‘Porta Caeli’ isimli eseri de dahil, dünyaca ünlü sanatçıların tasarladığı 35’ten fazla çağdaş sanat eseriyle adeta bir müze gibi dizayn edilmiş olan Hotel Caeli; bölgesinin doğal habitatını otelin her alanında kullanmaktadır.
Tüm ürünlerini otelin çevresinde yer alan Caeli Ekolojik Bahçesi, Caeli Çiftliği ve lokal üreticilerden temin eden Gourmet Caeli Fine Dining; üzüm çekirdeği ve asma yaprakları ekstrelerinden ürettikleri kişisel bakım ürünleriyle tanınan Caudalie ürünlerinin kullanıldığı SPA Caeli by Caudalie ve Porta Caeli bağlarının üzümleriyle üretim yapan Vinero Şaraphanesi, ziyaretçilerinin doğayla bütünleşmesi ve her noktada Caeli Deneyimi’ni yaşayabilmeleri için incelikle düşünülmüş.

Otelin yanındaki Vinero Şaraphanesi’nin içinde yer alan; son teknoloji donanımlarıyla, şaraphane ve şarap kültürünü mimarisine taşıyan Vinero Toplantı Salonu ve Vinero Auditoryumu, Hotel Caeli’nin sunduğu tüm deneyimlerden yararlanabileceğiniz, toplantı ve özel etkinliklerinizi benzersiz bir kültürle birleştireceğiniz özel bir alan olarak tasarlanmış.