Düğün Detaylarının Fotoğraflanması

Düğün Detaylarının Fotoğraflanması

Yadsınamaz bir gerçek var ki; bütünün güzelliği, detayların zarafetinden geçer. İncelikler bir araya gelerek kusursuz olanı yaratır. Düğün gününüz için de bu inceliklere fazlasıyla ihtiyacınız var. Özellikle fotoğraflarınızda detaylara önem verilmesi, harika anılarınızın olmasını sağlayacaktır. Size fikir verecek birkaç örnekle düğün detaylarının fotoğraflanması nasıl olur bahsedelim.

Aksesuar detayları

 

Gelin ve damadın aksesuarlarının fotoğraflanması, iç ısıtan karelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Moda dergilerine bakıyor gibi hissettiren fotoğraflarınıza bakmaya doyamayacaksınız.

Her ne kadar gelinlerin daha çok aksesuarı var gibi görünse de damadın da hatırı sayılır detayları var. Onları fotoğraflamayı da ihmal etmemek gerek.

Gelinlik ve duvak

Gelinlik ve duvak gelinin olmazsa olmazları ve üstünde ne kadar etkileyici duruyorsa kendi başına da aynı etkiyi yaratıyor bu ikili. Onların anısını saklamak size harika duygular hissettirecektir.

Biraz romantik biraz şık bakış açısıyla keyifli anılarınızdan biri bu kareler olacak, demedi demeyin.

Biraz da seksi dokunuşlar

Sadece romantizmle donanmak gerekmiyor; düğün fotoğraflarınızda biraz da seksi ve iddialı dokunuşlar bulunabilir. Bunun için de aksesuarlarınızı nefes kesen detaylarla birleştirip, fotoğraflamak yetecektir. Gelin korsesi, makyaj malzemeleri, losyon ya da parfüm gibi küçük detaylar; gizemli havayı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Bazı köşeler yaratmak

Yine aksesuarların gücünden faydalanarak, çarpıcı köşeler yaratıp, o anlar fotoğraflanabilir. Dekorasyon dergilerinden fırlamışçasına bir görüntü yakalayabilir, oldukça çarpıcı düğün anılarına sahip olabilirsiniz.

Gelin çiçeği, ayakkabılar, takılar, davetiye, parfüm ve hazırlık odasından birkaç detayla hep bakmak isteyeceğiniz köşelerin fotoğraflarını elde etmek mümkün. Hatta belki küçük notlar da fotoğrafa dahil olarak, romantik bir hava yaratılmasını sağlayabilir.

Yemek detayları

Yemekli düğünlerde masaların, ikramların detaylarını çekmeden olmaz. Tam hazırlık aşamasında, henüz düzeni bozulmamış masaların fotoğrafları da en mutlu gününüzden size kalan keyifli anılar olacaktır.

Davetiyeler en önemli hatıra

Muhtemelen davetiyenizi saklayacaksınız fakat onun da bir fotoğrafı olsa, fena olmaz. Bütün olarak bakıldığında detayların yarattığı şık kombinasyonun vazgeçilmez bir parçasıdır davetiye. Onu da anılarınız arasına katmalısınız.

Tüm bu detayların fotoğraflarıyla harika bir anı defteriniz olacak ve baktıkça en mutlu gününüzü yeniden yaşayacaksınız.

Post a comment