Sıra Dışı Gelinlikler

Sıra Dışı Gelinlikler

Kim demiş gelinlik ille de beyaz olur diye? Kalıpları yıkan, gücünü farklılıktan alan kadınlar için durum hiç de öyle değil. İşte, size kalbinizi çalacak, fikrinizi değiştirtecek güzellikte sıra dışı gelinlikler!

Bahar tadında gelinlikler

Bu gelinliklerin büyük özellikleri renklerle tasarlanmış olmaları. Form olarak, gelinliğin çizgilerinden çok da uzaklaşmamasıyla birlikte canlı renklerle baharı giymiş gibi hissedebilirsiniz. Ve muhtemelen davetlilerin en gözünde unutulmayacak bir gelin olacaksınız.

Soft renklerle zarafeti yakalayın

Sıra dışı olmak demek, ille de “çılgın olmak” demek değildir. Zariflik ve sadelikten yana olanlar, daha soft renklerde gelinlikler seçerek istediklerini yakalayabilirler. Yine çiçeklerin ve biraz parıltının eşlik etmesi olmazsa olmaz tabii ki! Bu tarz renklerin de balık ya da elbise formundaki gelinliklerde daha güzel durduğunun altını çizelim.

Pembeden vazgeçemeyenler

Gerçek bir prenses gibi hissetmek isteyen sıra dışı gelinler, kabarık formda ve pembe tonlarında bir gelinlik tercih edebilirler. Tabii ki yine çiçek aplikeleri ile gösterişi desteklenecek türden bir gelinlikten bahsediyoruz. Çok çarpıcı ve iddialı değil mi?

Renklerin dansı

“Biraz renk, biraz beyaz olsun ve sanki bir resim paletini üstümde taşıyor gibi hissedeyim” diyenleriniz var mı? Eğer varsa, böyle bir model tam size göre! Üstelik balık formda yakaladığı şık görüntüyü şifon ya da saten kumaşta da yakalayacak türden bir tasarım. Sanat eseri gibi değil mi?

Çiçeklerin rüyası

Çiçek aplikeleri, bir elbiseyi inanılmaz göz kamaştırıcı bir hale getirmeye yeter de artar bile! Kat şifon tüllerin üzerine özenle yerleştirilmiş çiçeklerle rüya gibi bir gelinlik tasarımınız olabilir. Zarif, farklı, enerjik ve çarpıcı bir gelin olmak için daha ne gerekir ki?

Beyazın yeri başka diyenler

Beyazdan vazgeçemeyenler, renkli detaylarla gelinliklerini hareketlendirebilirler. Aplikeler, nakışlar, danteller, kurdeleler, renkli astarlar ve daha pek çok detayla masal gibi bir gelinliğiniz olabilir. Balık, prenses, A kesim, dar kesim gibi pek çok forma ve kumaş türüne de uyarlanabilir bir tasarım olduğu için dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Tamamen tarzınıza ve hayal gücünüze kalmış!

Biraz gotik olmaktan ne çıkar!

Biraz gotik, biraz da bohem tarzı birbiriyle karıştırarak oldukça farklı bir gelinlik tasarımı yakalamak mümkün. Gri, siyah tonlarında bir elbiseyi yine bolca çiçek ve biraz da parıltıyla buluşturmak inanılmaz iddialı ve cesur bir hava yaratacaktır. Bunu da bir düşünün deriz.

Kendi tarzınızla uyum yakalayarak seçtiğiniz “sıra dışı” gelinlik, tam olarak sizi yansıtacak ve başka kimsenin giymeye cesaret edemediği ancak sizde görüp etkilendiği türden bir seçimdir. Hayatınızın en özel gününü tarzınızla herkes için ölümsüzleştirin.

Post a comment