Nişan Elbiselerinde Pembenin Romantik Etkisi

Nişan Elbiselerinde Pembenin Romantik Etkisi

Nişan törenlerinde giyilecek olan elbise, en az gelinlik kadar önemli. Eskiden kabarık tuvaletlerin daha çok tercih edildiği nişan elbiselerinde son yıllarda daha sade çizgiler görmek mümkün. Fakat nişan elbiselerinde pembenin romantik etkisi asla reddedilemeyecek ve vazgeçilemeyecek bir detay. Sizlere ilham verecek en şık ve birbirinden farklı tarzda pembe nişan elbisesini bir araya getirdik.

Saten ve pembenin uyumu

Saten elbisenin kendine has bir şıklığı vardır ve hiçbir şey buna erişemez. Eğer fiziğiniz de uygunsa saten bir elbiseyle göz alıcı görüntüyü yakalayabilirsiniz. Biraz daha soft bir pembe seçerek şıklık etkisini ikiye katlayabilirsiniz.

Bazen pembe detaylarda güzeldir

Elbisenizi beyaz, ekru tonlarında seçip, pembe aksesuarlarla taçlandırabilirsiniz. İddialı, renkli ve çarpıcı bir hava yakalamak için tezatlıklardan sonuna kadar yararlanın. Üstelik bu renklerle enerjinizi de yükseltmiş olacaksınız.

Aplikeli elbiselerin canlılığı

Aplikeli elbiseler, son birkaç yıldır oldukça revaçta. Bambaşka bir hava katıyor ve canlı bir hava yakalanmasını sağlıyor. Baharı üstünüzde taşır gibi hissettirecek, pembe tonlarıyla bezenmiş harika elbiseler giyebilirsiniz. Herkesi kendinize hayran bırakacağınızın altını çizmek isteriz.

Sadelikten gelen şıklık

Bazen sade çizgiler, en şık havayı yakalar. Pembe gibi iddialı bir rengi, sade kesimde bir elbiseyle birleştirerek zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz. Aynı tonlarda bir makyaj ve natürel bir saçla elbisenizi destekleyebilirsiniz.

Çarpıcı balık model elbiseler

Kabarık tuvaletlerin modası geçmiş olabilir fakat fiziğinizi ön plana çıkaracak balık model tuvaletlerin modası asla geçmeyecek gibi duruyor. İddialı ve gösterişli olmayı seven gelin adayları, bu çizgide bir elbise tercih edebilirler. Şifon ve dantel gibi detaylarla pembenin birleşimi, size çok iyi hissettirecek.

Pembe ve bohem uyumu

Bohem stil, uzun dönem tercih edilmeye devam edecek gibi duruyor. Pembe elbisenizi bohem tarzda da seçebilirsiniz. Cıvıl cıvıl bir havayla pembenin enerjik etkisini arttırıp, iç ısıtan bir tarz yakalayabilirsiniz.

Gerçek bir romantik

Fırfırlı elbiseler, pembe tonlarında çok hoş bir görüntü yaratıyorlar. Gerçekten romantik bir hava yakalamak için bu elbiseleri seçip, saçlarınızı ve makyajınızı da bu stili destekleyecek tarzda tercih edebilirsiniz.

Post a comment