Yaratıcı Düğün Pastası Fikirleri

Yaratıcı Düğün Pastası Fikirleri

Düğün pastası, düğün konseptinin az önemseniyormuş gibi görünen ancak paha biçilen fiyatının karşılığını vermesi için özen gösterilmesi gereken bir detaydır. Yani düğün pastası görsel olarak da lezzet olarak da iyi olmalı, aksine bütçenizden çöpe giden bir para çıkacak demektir. Bu yüzden size birbirinden çarpıcı, yaratıcı düğün pastası fikirleri vermek istedik. Hem göze hem mideye hitap edecek fikirlerden bahsedelim!

Klasiklerden şaşmayanlar burada mı?

Klasik çizgilerde pastaları seviyor olabilirsiniz o halde sadelikten gelen çarpıcılığı kullanın. Zarif pasta tasarımlarında birini tercih edin ve lezzeti de içinde sır gibi saklı olsun. Badem ezmesi, çikolata, orman meyveleri, krokan gibi gizli malzemelerle enfes bir düğün pastanız olabilir.

Donut pasta kulesi mi o?

Donut, Amerika ve Kanada’nın tatlısı olsa da bizim ülkemizde de en sık tüketilen tatlılardan biri olduğunu söylemeliyiz. En sevdiğiniz çeşit donutlarla harika bir düğün pastası yapabilirsiniz. Üstelik herkesin bu pastayı bir çırpıda bitireceğine emin olabilirsiniz.

Waffle’dan düğün pastası yapmak dahiyane değil mi?

Waffle, herkesin gönlünde yatan bir lezzet. Herkesin ortak zevki olan sos ve meyvelerle süslenmiş bir waffle kulesine kim hayır diyebilir ki? Hem görüntüsü hem de kendisi iştah açıcı olacak! Bu fikri düşünmelisiniz.

Macaron’un zarafetine ne dersiniz?

Zarafet ve lezzetin buluştuğu bir tatlı varsa o da macarondur. Macaronlardan oluşan bir pastanın şık durmasının yanı sıra, tüm konukları mest edeceği kesin. Düğün bitmeden pasta bitebilir, demedi demeyin!

Brownie ile şımarıklık zamanı!

Bir ısırıkla mutluluk getiren brownielerle hem çift olarak kendinizin hem de konuklarınızın mutluluğunu katlamaya ne dersiniz? Brownie gibi efsane bir lezzetin etkisini kolay kolay hiçbir şey yakalayamaz. En iyi düğün pastası fikirlerinden biri olabilir.

Cupcake pratikliği

İlle de kek olsun diyorsanız, cupcake kulesiyle pratik ve lezzetli bir çözüm yaratabilirsiniz. Cupcakeler kapış kapış yenirken, siz de harika bir seçim yaptığınızın keyfine varabilirsiniz.

Dev kurabiye pastadan daha güzel ne olabilir?

Bu dünyada kimsenin hayır diyemeyeceği bir şey varsa, o da çikolata parçalı kurabiyedir. Bir dost gibi sarıp sarmalayan bu lezzetin devasa boyutlarda pastasıyla çarpıcı ve iştah açıcı bir düğün pastanız olabilir. Dev kurabiye pastayı mutlaka fikirleriniz arasında bulundurmalısınız.

İlle de pasta olacak diye bir kural yok!

Pasta yerine devasa bir peynir kulesine ne dersiniz? Özellikle şekersiz beslenmeyi tercih eden çiftlerdenseniz, sizi yansıtacak en iyi ve en farklı düğün pastası seçeneği bu olacaktır. Lezzetli peynirler, herkesin kalbini çalacak emin olun!

Post a comment