2021 Gelin Saçı Modelleri

2021 Gelin Saçı Modelleri

Son yıllarda düğün trendlerinin genelinde sade çizgide ilerlendiğini görmek mümkün. 2020 yılında pandemi ile birlikte pek çok alışkanlığın değişmesi üzerine sadeleşme daha da önem kazandı. Bu sadelik, gelin saçı modellerinde de görülüyor ve sadece 2020 yılı ile sınırlı değil; 2021’de de göreceğiz.

Trendlerden geri kalmamanız adına, sizlere 2021 gelin saçı modelleri hakkında birkaç fikir vermek istedik.

Hafif Buklelerin Zarif Duruşu

Birkaç yıldır moda olan hafif bukleler, bu sene de kendini gösterdi. Doğal fakat şık bir hava yakalamak isteyen gelinler, kendiliğinden oluşmuş havası yaratan bukleler üzerine zarif aksesuarlar kullanarak, şıklıklarını tamamladılar. Görülen o ki, bu modeli 2021 yılında da gelinlerde bol bol görebiliriz.

Dağınık Örgülerle Yakalanan Salaş Güzellik

Dağınık örgüler, eskiden gelinlerin sık tercih ettiği modellerden değildi ancak durumlar değişti. Hafif dalgalar ve örgülerle birleşen saç modeli ile salaş bir şıklık yakalanıyor. Saçlara iliştirilen aksesuar ya da tokalarla da görüntü tamamlanıyor. Bu modeli, seçenekler arasında bulundurabilirsiniz.

Kısa Saçların Yarattığı Cesur Hava

Gelinlerin, düğünlerine kadar saç uzatmak için özen gösterdiklerini herkes bilir. Fakat son zamanlarda kısa saçlı gelin olmak da tercih edilir oldu. Aslına bakılırsa, bazı insanlarda kısa saç, uzun saçtan daha çok yakışıyor. Hatta bazen çok iddialı ve cesur bir hava yaratıyor. Siz de kısa saç kullanmayı sevenlerdenseniz, düğün gününüzde de kısa saçlarınızla alımlı bir hava yakalayabilirsiniz.

Kim Demiş At Kuyruğu Sıradan Diye?

Sadeliğin ön planda olduğunu başta belirtmiştik. At kuyruğu modeli, olabilecek en sade saç modeli olabilir. Ancak doğru aksesuarlarla o kadar zarif ve etkileyici bir görüntü yaratıyor ki, anlatılamaz. Özellikle sarı ve tonlarında bir saç rengine sahipseniz, bu modelle inanılmaz çekici görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Vintage Etkisinde Dağınık Saçlar

Vintage akımı, moda dünyasından dekorasyona, makyaj stillerinden saç modellerine kadar her yerde etkisini gösteriyor. Ne de olsa bazı şeylerin modası hiç geçmiyor. Gelinlik stiliniz ve konseptinizle uyum sağlıyorsa, vintage hava yaratan iri buklelerle saçlarınızı dağınık bırakarak çarpıcı ve zamansız bir tarz yaratabilirsiniz. Bir de uyum sağlayan saç aksesuarı ya da duvak kullandığınızda her şey tamamlanmış olacak.

 

Post a comment