Yeni Çağın Bir Yansıması: Online Davetiyeler

Yeni Çağın Bir Yansıması: Online Davetiyeler

Son yıllarda, online davetiyeler, eskiye nazaran daha çok ilgi görür oldu. Hayatın yoğunluğu, şehir içindeki zor ulaşım, zamanı yetiştirememek gibi pek çok sebepten ötürü online davetiyenin değeri arttı.

Bugüne baktığımızda, ne zaman değişeceğini bilmediğimiz pandemi kuralları sebebiyle değişen düğün ve nikahlar için en doğru seçenek online davetiye oldu. Temassız, hızlı, ekonomik oluşu ile her alanda olduğu gibi davetiyelerde de dijitalleşmenin faydalarından yararlanılıyor.

Online Davetiyenin Avantajları Nelerdir?

Online davetiye, şu an içinde bulunulan dönem için inanılmaz ideal bir ürün. Sağlığın her şeyden önemli olduğunu göz önünde bulundurunca, insanlarla temassız iletişim kurulması gerektiğini biliyoruz. Online davetiye bu ihtiyacı karşılayabiliyor ve bu yüzden tercih sebebi oluyor.

Covid dönemi sona erse ve eskisi gibi düğün, nikah etkinlikleri yapılıyor olsa bile online davetiye kullanmaya devam edilebilir ve edilmeli de… Çünkü ekonomik, hızlı, yeni çağın yansıması olması ile ayrıcalıklı bir davetiye tasarımıdır.

Online Davetiye ve Aile Büyükleri

Aile büyükleri, online davetiyeyi kolayca sahiplenmeyebilir. Fakat gerekirse, onlar için herhangi bir ozalitçiden birkaç adet davetiye bastırıp verebilirsiniz. Yine düşük maliyetle onların da gönlünü fethetmiş olabilirsiniz. Belki de herkesi seçtiğiniz davetiye türüne ikna edebilirsiniz.

Tasarımları Çok Daha Sınırsız ve Etkili

Baskı davetiyelerde bu zamana kadar pek çok tasarım görmüşsünüzdür. Fakat baskı, hiçbir zaman tasarımdaki kadar canlı ve etkili görünmez; kesinlikle renklerin farklılığı olur. Online davetiyede bu sorunu yaşamazsınız; baskıda nasıl görüneceğinden endişe etmeden hayal gücünüzdeki tasarımları hazırlatabilirsiniz.

Pinterest ve Instagram üzerinden tasarım örneklerine bakabilir, istediğinizi size verebilecek illüstratör ve grafik tasarımcılarla iletişime geçebilirsiniz. Temanızı, hikayenizi anlatarak kendinize has bir tasarım da hazırlatabilirsiniz.

 

Tasarımınız dijital bir kart olmaktan öte, web sitesi hatta aplikasyon bile olabilir. Siz, hangisini isterseniz!

Çevreci ve Hızlı

Online davetiye gerçek bir çevre dostu. Kağıt, mürekkep, ip ya da bunun gibi ürünlerin kullanılmadığı ve atık haline gelmesini önleyen bir davetiyeyle çevreye yaptığınız katkıları düşünün. Daha az tüketim ve daha duyarlı seçeneklerin gelecek için önemli olduğunu unutmayın.

Online davetiyeyi insanlara ulaştırmak için çok zaman ayırmanıza da gerek kalmayacak. Elinizde müstakbel davetlilerinizin mail adreslerinin olması yeterli olacaktır. Data belirleyip, davetiyeleri gönderebilirsiniz. Hatta bir de düğüne az bir zaman kala hatırlatıcı maili için planlama yaparak, herkesten son onayı alabilirsiniz.

Online davetiyenin gücünden yararlanın. Çok sevecek ve ardınızdan gelenlere örnek teşkil edeceksiniz.

Post a comment