Bekarlığa Veda Partisi Trendleri

Bekarlığa Veda Partisi Trendleri

Bekarlığa veda partisi, düğün sürecinin olmazsa olmaz etkinliklerinden biridir. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminden dolayı, düğün ve nişan etkinliklerini alıştığımız şekilde yapamıyoruz. Bu da alışılmışın dışındaki durumdan keyif almak için yeni yöntemler geliştirmemiz demek oluyor ve bekarlığa veda partisi önem kazanıyor.

Eğlenceden uzak kaldığımız bu dönemlerde ne yapabilsek kar görüyoruz fakat bunları yaparken pandeminin gerektirdiği tedbirleri uygulamaya da dikkat edilmesi gerekiyor. Buna bağlı olarak; az kişinin katılım sağladığı, hijyen açısından güvenilir restoran ya da otelin mekan olarak seçildiği bir parti düzenlemek doğru bir seçim olacaktır. Tabi, geniş bir ev ya da yazlık varsa, onlar da parti mekanı olarak tercih edilebilir.

Yaz Bitmeden Havuz Ya Da Plaj Partisi Yapın

Yazlık ya da otellerin havuzunda parti düzenlenebilir. Mesafe ve hijyen kurallarına uyulduğu takdirde, bu partiyi düzenlemeniz için hiçbir engel yok! Aynı şekilde herhangi bir plajda da parti yapabilirsiniz. İşletmesi olan ya da olmayan bir plaj olabilir, seçim sizin!

Bir konsept belirleyip, ortamı ona uygun şekilde süsleyip, giyinebilirsiniz. Rengarenk bir ortam yaratıp, eğlenceli bir şekilde arkadaşınızın/kardeşinizin gelin olmasını kutlayabilirsiniz.

Vazgeçilmez Açık Alan Partileri

Açık alanda etkinlik yapmak hep keyifliydi fakat bu dönemde güvenli de kabul ediliyor. Park, bahçe, sahil gibi bir alanda da az kişiden oluşan ekibin katılımıyla bekarlığa veda partisi düzenlenebilir.

Bahsettiğimiz alanları da istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Ambalajlı ikramlar hazırlayabilirsiniz ve bu alanda mesafe kuralını rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Pandemi Kuralları Eğlenceye Dönüşebilir

Maske kullanımının zorunlu olmasını eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Daha önce düğün konsepti için de bahsettiğimiz maskeli balo teması, bu partide de uyarlanabilir. Ortamda bulunması gereken kolonya ve dezenfektanların şişeleri, temaya uygun şekilde giydirilebilir.

Hijyen kurallarına uygun ikramlar hazırlamak için temaya uygun kağıt bardak, kağıt pipetler kullanabilirsiniz. Yiyecekleri, hijyenik tutmak için ağzı kapalı ambalajlarda sunabilir ve o ambalajları da temaya uygun desenlerde yaptırabilirsiniz.

Kapalı Alan Avantajlı Olabilir

Temizlik kurallarına uyduğuna emin olduğunuz bir otelin odasını kiralayabilirsiniz. Mümkünse camları açılan bir oda olmasına dikkat edin ki, hava sirkülasyonu sağlansın. Ayrıca, az sayıda insan davet edin ki, rahat bir parti ortamı oluşsun. Odayı, temanıza uygun şekilde süsleyerek dilediğiniz ambiyansı yaratabilirsiniz.

Pandemide eğlenmek mümkün. Bu sürecin bekarlığa veda partisi trendleri, hijyen ve mesafe kuralı çerçevesinde hazırlanan etkinlikler. Kurallara uyduğunuz sürece, dilediğiniz gibi bir parti hazırlayabilirsiniz.

Post a comment