2020’nin En Çok Tercih Edilen Gelin Saçı Modelleri

2020’nin En Çok Tercih Edilen Gelin Saçı Modelleri

2020 yılında mecburi sebepler ve tercihlerin etkisiyle çiftler, sadeleşmeye daha çok yönelir oldu. Aslında bu hareket 1-2 yıl önce başladı; düğüne dair tüm detaylarda gösterişi elden bırakmayan bir sadelik söz konusuydu. Hala da öyle! Bu durumun etkisiyle 2020’nin en çok tercih edilen gelin saçı modelleri nelerdir, görelim!

Örgü Saçların Masum Şıklığı

Örgü öyle güzel bir model ki, her tarza ayak uydurabiliyor. Resmi bir şıklık yakalamak için de salaş bir hava yaratmak için de örgü modellerini kullanabilirsiniz. Yarım örgü ile toplama, salaş örgü, örgü topuz gibi modeller arasından tarzınıza ve yüz hatlarınıza en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Örgü modellerinin, açık renk saçlarda kendini daha iyi gösterdiğini de belirtmek gerek. Esmer gelinlerin bu modellere yönelmemesini tavsiye ederiz.

Doğal Saçların Yarattığı Cazibe

Denizden çıkınca saçlarda oluşan doğal bir dalga vardır ya; işte o saç modeli bu senenin trendi. Hafif dalgaların yarattığı çekiciliği, doğru seçilmiş bir saç aksesuarı ya da duvakla tamamlayabilirsiniz. Bu stili tercih eden gelinleri 2020’de çok gördük ve görmeye de devam edeceğiz.

“Olduğu gibi bırakılmış” havasındaki saçlarla güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle açık alanda düğün yapıyorsanız, bu saç modeli tam size göre!

Kısa Saçlı Gelin Modası

Gelinlerin düğünden önce saçlarını uzatması, alışılmış bir gelenektir. Fakat geçen yaz, bu alışkanlığın yavaş yavaş azaldığını gördük ve bu sene daha da azaldı. Kısa saçlarla da iddialı bir gelin olmak mümkün. Doğru model, doğru makyaj ve doğru gelinlik üçlemesiyle kendinizi harika hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Kısa saçlarınızı düz ya da dalgalı kullanabilir, stilinizi tamamlayacak bir aksesuar iliştirebilir ya da minik örgüler gibi ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

O Bir Klasik: Topuz

Topuz yaptırmak bir geline en çok yakışan modellerdendir. Yaratıcı modeller sayesinde her tarza uygun topuz yaptırmanız mümkün. Ense topuzu ile zarif bir görüntü yaratırken, tepe topuzu ile iddialı bir hava yakalayabilirsiniz.

Salaş topuz modeliyle rahat ve şık olmanız mümkün. Tarzınıza uygun modeli mutlaka bulacaksınız.

Post a comment